Wypełnij formularz i otrzymaj ofertę

Jaki kierunek powinien obrać marketing Twojej firmy aby przynosił realne korzyści? Na to pytanie i wiele innych możemy odpowiedzieć wówczas, gdy poznamy aktualną sytuację oraz potrzeby Twojego biznesu. W tym celu proponujemy Ci bezpłatną i niezobowiązującą Cię do niczego rozmowę z naszym specjalistą od marketingu internetowego. Celem rozmowy jest rozpoznanie potrzeb Twojej marki oraz przekazanie Ci uwag oraz wskazówek. Dopiero kiedy obustronnie dostrzeżemy perspektywę współpracy przejdziemy do przedstawienia propozycji zajęcia się marketingiem Twojej firmy.

Dowiedz się, jak wygląda rozmowa 
Przesyłając formualrz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.fjordea.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

01

Jakie pytania mogę zadać?

Nie ma głupich pytań, a my jesteśmy po to, aby pomóc Ci obrać odpowiedni kierunek. Odpowiemy na Twoje pytania z dziedziny marketingu.

02

Z kim odbędzie się rozmowa?

Rozmowa odbywa się ze specjalistą, który posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie dotyczącym Twojego pytania. Przed konsultacją zadamy Ci kilka pytań, aby odpowiednia osoba przeprowadzała konsultacje.

03

Czy jest to zobowiązująca rozmowa?

Rozmowa do niczego nie zobowiązuje. Współpraca rozpoczyna się wyłącznie wtedy, kiedy będziemy pewni, że możemy pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

04

Ile czasu trwa rozmowa?

Rozmowa trwa około 20 minut. Podczas rozmowy otrzymasz wskazówki, które rozwiązania są rekomendowane, aby osiągać wyniki, których potrzebujesz.