Odbierz bezpłatną konsultację

Powiedz nam czego potrzebujesz a my pomożemy Ci to osiągnąć. Ułożymy w spójny sposób marketing Twojej firmy i wdrożymy efektywne rozwiązania pozwalające na realizacje założonych celów.

Przesyłając formualrz wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.fjordea.pl oraz na wykorzystanie komunikacji email w celach marketingowych (Polityka Prywatności).

01

Jakie pytania mogę zadać?

Nie ma głupich pytań, a my jesteśmy po to aby pomóc Ci obrać odpowiedni kierunek. Odpowiemy na Twoje pytania z dziedziny marketingu.

02

Z kim odbędzie się rozmowa?

Rozmowa odbywa się ze specjalistą, który posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie, który dotyczy Twojego pytania. Przed konsultacją zadamy Ci kilka pytań, aby odpowiednia osoba przeprowadzała konsultacje.

03

Czy jest to zobowiązująca konsultacja?

Konsultacja do niczego nie zobowiązuje. Wspólpraca rozpoczyna się wyłącznie wtedy, kiedy będziemy pewni, że możemy pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu?

04

Ile czasu trwa konsulltacja?

Konsultacja trwa 20 minut. Podczas rozmowy z pewnościa otrzymasz wskazówki, które rozwiązania są rekomendowane, aby osiągać wyniki, których potrzebujesz?