Projektowanie landing page

Tworzymy skuteczne landingi, które zamieniają ruch na zyski. Twoi klienci docenią miękkie lądowanie.

Czym jest landing page

Landing page to strona internetowa, na którą użytkownik trafia po kliknięciu reklamy lub linku. Jej celem jest zachęcenie odwiedzającego do wykonania określonej czynności, np. zapisania się do newslettera, pobrania darmowego ebooka lub zakupu produktu.

Właściwie  zaprojektowany landing page powinien zawierać wszystkie istotne fakty, które ułatwią użytkownikowi podjęcie decyzji i wykonanie oczekiwanej akcji.

Kiedy potrzebujesz strony lądowania?

Nowa kampania reklamowa.

Planujesz nową kampanię reklamową? Dedykowana strona lądowania zwiększy skuteczność Twojej kampanii. Eliminując rozpraszacze, poprowadzi Twoich klientów do celu.

 

Promocje i oferty specjalne.

Chcesz zwiększyć zainteresowanie ofertą specjalną? Landing page z atrakcyjnymi ofertami i wyraźnym CTA przyciągnie uwagę klientów i zachęci do zakupu.

Nowy produkt lub usługa.

Wprowadzasz nowy produkt lub usługę na rynek? Dedykowana strona skupiona na promocji unikalnej oferty buduje zaufanie i przyciąga potencjalnych klientów.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

 Jesteśmy tu, aby przekształcić Twoje wizje w konkretne działania – skontaktuj się z nami i odkryj, jak razem możemy osiągnąć sukces.

Historie naszych klientów

Promocja usług – projektowanie wnętrz

Case Study Promocja usług – projektowanie wnętrz Skuteczna kampania reklamowa to nie tylko kierowanie ruchu na stronę internetową. Inwestor płacąc za wygenerowany […]

Strona internetowa JumiJumi

Case Study Strona internetowa dla produktów spożywczych – JumiJumi Zobacz stronę Kim jest klient? Strona internetowa dla JumiJumi to kolejny projekt, który […]

Otrzymaj ofertę realizacji landing page

Jeśli potrzebujesz skutecznej strony lądowania, która zrealizuje cele Twojej kampanii, po prostu zamów niezobowiązującą ofertę. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci nasze możliwości.