Potrzebujesz strony internetowej dla Twojej firmy?

Z nami otrzymasz przyjazną dla użytkowników, skoncentrowaną na Twoich celach biznesowych, dopasowaną do urządzeń mobilnych i nowoczesną stronę internetową, która zapewni Ci lepsze rezultaty. Projektujemy tak, by samodzielne zarządzanie stroną internetową było nie tylko możliwe ale też proste i intuicyjne. Podczas współpracy do Twojej dyspozycji będzie doświadczony projektant, który zawsze odpowie na Twoje pytania – nawet po uruchomieniu strony internetowej!

Lub

Projektowanie stron internetowych zorientowane na wyniki i rozwój

Strona internetowa, która realizuje cele biznesowe przedsiębiorstwa jest rezultatem precyzyjnego zastosowania pięciu fundamentów na których oparliśmy naszą metodologię projektowania: strategii, kreacji treści, projektowania wizualnego, innowacji technologicznych oraz działań marketingowych. Proponowane przez nas podejście zapewni Twojemu biznesowi powtarzalny model zdobywania nowych klientów, dzięki stronie internetowej, wykluczy przypadkowość z Twojego biznesu, uczyni go widocznym w sieci oraz pomoże zrozumieć i uporządkować procesy wokół pozyskiwania klientów online. 

Twoje benefity współpracy z nami

01

Klarowny model współpracy

Szczycimy się tym, że rośniemy razem z naszymi klientami. Stawiamy na relacje i wieloletnie współprace. Z nami nigdy nie pozostaniesz bez odpowiedzi, również po ukończeniu projektu. Nie musisz też obawiać się, że zaskoczą Cię ukryte koszty. Szanujemy budżet klienta i wszystkie wydatki ustalamy w transparentnym kontrakcie. 

02

Lepsze rezultaty biznesowe

Wspólnie zdefiniujemy funkcję Twojej strony internetowej w kontekście biznesowym, a także zbadamy potrzeby Twoich klientów.  Takie podejście służy nie tylko zwiększeniu widoczności Twojej marki ale również optymalizacji procesów sprzedażowych. W efekcie otrzymasz dobrze zaplanowaną stronę internetową, która daje realne korzyści biznesowe, takie jak zwiększenie zysków i lojalność klientów.

03

Atrakcyjny wygląd

Projektując warstwę wizualną strony internetowej bierzemy pod uwagę trzy czynniki: Twoje oczekiwania, potrzeby Twojego biznesu, potrzeby Twoich klientów. Efektem są nie tylko atrakcyjne doświadczenia wizualne ale również zaskakująco dobre efekty biznesowe. Strona nie zostanie uruchomiona zanim nie będzie spełniać Twoich oczekiwań, będziesz mieć kontrolę nad procesem oraz możliwość wprowadzania zmian w projekcie podczas sesji rewizyjnych.

04

Większa widoczność w Google

Jeśli Twoja firma nie posiada strony internetowej, klienci nie znajdą Cię w Internecie. Twoja witryna zostanie zoptymalizowana pod kątem wysokiej pozycji w Google i Bing. Pomożemy także we wpisaniu Twojej firmy w Google. Wysoka pozycja w wyszukiwarce to wypadkowa właściwie przygotowanych treści, parametrów technicznych oraz właściwej struktury strony.

05

Profesjonalne treści - teksty i zdjęcia

Gdy tylko poznamy kontekst Twojej firmy stworzymy teksty na Twoją stronę internetową tak, aby realizowały cele Twojego przedsiębiorstwa. Zbadamy czego szukają Twoi potencjalni klienci i odpowiemy na ich pytania dostosowując treści do tonu jakim komunikuje się Twoja marka.

06

Przemyślane rozwiązania technologiczne

Nasze rozwiązania powstały, aby zapewnić nieprzerwaną dostępność Twojej strony internetowej dla klientów. Równie ważne jest, aby Twoja strona wczytywałą się błyskawicznie i działała poprawnie na wszystkich urządzeniach – zarówno komputerach jak i smartfonach. Nie zapominamy też o bezpieczeństwie danych, Twoja witryna będzie chroniona przed włamaniami i próbami przejęcia przez 24h na dobę.

Ile kosztuje strona internetowa?

Być może zdarzyło Ci się szukać informacji na temat cen tworzenia stron internetowych w Google. Jeżeli tak to z pewnością wiesz, że rozstrzał cenowy na rynku jest duży a określenie dokładnego kosztu nie znając potrzeb Twojego biznesu może okazać się niekorzystne. Co więc determinuje koszt stworzenia strony internetowej?

Twoje potrzeby i oczekiwania  są kluczem do ustalenia ceny strony internetowej. Czy zależy Ci na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania? A może konieczne jest dla Ciebie wdrożenie systemu płatności lub zapewnienie błyskawicznej pracy strony internetowej? Może priorytetem jest dla Ciebie profesjonalna funkcjonalność bloga lub inne, dostosowane do Twoich wymagań rozwiązania? Rozwój takich funkcji wymaga zaangażowania czasu, co wpływa na wyższą cenę.

Doświadczenie nauczyło nas, że każdy biznes niesie ze sobą inne potrzeby i wymaga nieco innych rozwiązań. Przez długi czas zastanawialiśmy się jak charakteryzować „typowy projekt strony internetowej”. Porównując kilkaset ofert, które przygotowaliśmy typowe estymacje – kosztorysy stworzenia strony internetowej w naszym modelu i udostępniamy je Tobie do pobrania. 

Dowiedz się ile kosztuje strona internetowa

Kosztorys zostanie przesłany na podany adres e-mail w ciągu 5 minut od przesłania poniższego formularza. Kosztorys zawiera opracowane przykładowe zakresy realizacji strony internetowej oraz ceny.

"*" oznacza pola wymagane

Historie naszych klientów

Niewielka agencja z mroźnej północy

Jesteśmy dostępni, gdy tego potrzebujesz, gdy do nas dzwonisz po prostu odbieramy telefon, kiedy piszesz wiadomość po prostu na nią odpowiadamy! Gwarantujemy, że z nami nie pozostaniesz bez odpowiedzi. Od 2017 roku współpracowaliśmy z ponad 100 przedsiębiorstwami ze Skandynawii oraz Polski.  Jako Fjordea.pl pomagamy polskim firmom porządkować marketing i nadawać mu kierunek. Doświadczenie nauczyło nas, że działania agencji muszą być precyzyjne, oparte na danych, powtarzalne i pozbawione przypadkowości. Jeżeli czujesz synergię skontaktuj się z nami. Niecierpliwie czekamy! 🙂

Najczęściej zadawane pytania

Masz jakieś pytania? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej padające.

Ile czasu trwa realizacja strony internetowej?

Czas realizacji strony internetowej zazwyczaj wynosi około 5 tygodni od dnia rozpoczęcia działań. Finalnie czas wdrożenia uzalezniony jest także od ilości poprawek, sesji rewizji projektu lub samego czasu akceptacji danego etapu wdrożenia.

Czy strona internetowa posiada wersję mobilną?

Strony internetowe projektowane przez nas są responsywne. Oznacza, to że dopasowują się do każdej rozdzielczości ekranu, niezależnie od jego szerokości czy wysokości. Gwarantuje to świetny wygląd strony w wersji mobilnej, na tablecie jak i różnego rodzaju wyświetlaczach i monitorach.

Czy będę w stanie samodzielnie zarządzać stroną internetową po realizacji?

Tak, możesz w nieskomplikowany sposób wprowadzać zmiany w zawartości strony internetowej. Dzięki korzystaniu z odpowiednich rozwiązań otrzymujesz także system do tworzenia kopii zapasowych, dzięki temu możesz bez obaw wprowadzać zmiany.

Czy oferujecie wsparcie po realizacji projektu strony internetowej?

Tak, po realizacij odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz pomożemy przy edycji lub rozwoju projektu. Po wdrożeniu strony często kontynuujemy współpracę nad kampaniami reklamowymi i działaniami promocyjnymi.

Czy stronę internetową można będzie rozbudowywać w przyszłości?

Tak, możemy zawsze rozwijać projekt strony internetowej o nowe elementy, funkcje, rozwiązania.

Zaufali nam